Przedstawiamy aplikację dla fanów motoryzacji

Spełnij swoje marzenia motoryzacyjne.

Beta testyIII kwartał 2024
PremieraI kwartał 2025
 

Chcesz wesprzeć projekt?

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy wsparcia. Jeśli chcesz wesprzeć naszą inicjatywę, skontaktuj się z nami lub wybierz jedną z opcji.

PatroniteTipplyBuymeacoffee

Sklep
oficjalnie otwarty

Konwoje

Marzyłeś kiedyś o zorganizowanej jeździe z przyjaciółmi, ale każdy z Was skończył na innej drodze? Teraz dzięki opcji konwojów w aplikacji FTR nie ma mowy o zgubieniu się. Z łatwością zobaczysz lokalizację swoich znajomych na mapie, ustalicie wspólną trasę lub po prostu wybierzcie się na spontaniczną przejażdżkę bez określonego celu. Ta funkcja na pewno przypadnie Wam do gustu - teraz jazda w grupie staje się jeszcze prostsza i niezwykle przyjemna!

Spoty

Spoty

Czy kiedykolwiek nudziłeś się w domu, a Twoją pasją jest motoryzacja? Teraz nie musisz martwić się o monotonię, dzięki aplikacji FTR znajdziesz spoty motoryzacyjne w swojej okolicy. Niezależnie od tego, czy twoją ulubioną motoryzacją jest japońska, niemiecka czy amerykańska, w aplikacji Feel The Road na pewno znajdziesz coś dla siebie. Czy masz ochotę na wyjazd z grupką znajomych, czy może wolisz samotną przygodę? W FTR masz pełną swobodę wyboru.

Jak działają punkty widokowe?

Dowiedz się więcej o tworzeniu punktów na mapie.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to pasjonaci motoryzacji, którzy tworzą innowacyjną aplikacje mobilną, przynosząc entuzjazm i kreatywność do świata mobilnych doświadczeń związanych z motoryzacją.

+ osób dołączyłoDołącz do newslettera i odkrywaj ekskluzywne nowości dotyczące naszej aplikacji mobilnej!

Pobierz aplikację FTR

Odkryj pełen komfort i mobilność! Pobierz naszą aplikację FTR teraz i ciesz się łatwym dostępem do fascynujących treści, ekskluzywnych ofert i wyjątkowych funkcji, gdziekolwiek jesteś.

Beta testyIII kwartał 2024
PremieraI kwartał 2025