Przedstawiamy aplikację dla fanów motoryzacji

Spełnij swoje marzenia motoryzacyjne z aplikacją FTR!

Beta testy rozpoczęte
altalt
PremieraI kwartał 2025
 

Chcesz wesprzeć projekt?

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy wsparcia. Jeśli chcesz wesprzeć naszą inicjatywę, skontaktuj się z nami lub wybierz jedną z opcji.

TipplyBuymeacoffee

Sklep
oficjalnie otwarty

Konwoje

Marzyłeś kiedyś o zorganizowanej jeździe z przyjaciółmi, ale każdy z Was skończył na innej drodze? Teraz dzięki opcji konwojów w aplikacji FTR nie ma mowy o zgubieniu się. Z łatwością zobaczysz lokalizację swoich znajomych na mapie, ustalicie wspólną trasę lub po prostu wybierzcie się na spontaniczną przejażdżkę bez określonego celu. Ta funkcja na pewno przypadnie Wam do gustu - teraz jazda w grupie staje się jeszcze prostsza i niezwykle przyjemna!

Spoty

Spoty

Czy kiedykolwiek nudziłeś się w domu, a Twoją pasją jest motoryzacja? Teraz nie musisz martwić się o monotonię, dzięki aplikacji FTR znajdziesz spoty motoryzacyjne w swojej okolicy. Niezależnie od tego, czy twoją ulubioną motoryzacją jest japońska, niemiecka czy amerykańska, w aplikacji Feel The Road na pewno znajdziesz coś dla siebie. Czy masz ochotę na wyjazd z grupką znajomych, czy może wolisz samotną przygodę? W FTR masz pełną swobodę wyboru.

Jak działają punkty widokowe?

Dowiedz się więcej o tworzeniu punktów na mapie.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to pasjonaci motoryzacji, którzy tworzą innowacyjną aplikacje mobilną, przynosząc entuzjazm i kreatywność do świata mobilnych doświadczeń związanych z motoryzacją.

+ osób dołączyłoDołącz do newslettera i odkrywaj ekskluzywne nowości dotyczące naszej aplikacji mobilnej!

Pobierz aplikację FTR

Odkryj pełen komfort i mobilność! Pobierz naszą aplikację FTR teraz i ciesz się łatwym dostępem do fascynujących treści, ekskluzywnych ofert i wyjątkowych funkcji, gdziekolwiek jesteś.

Beta testy rozpoczęte
altalt
PremieraI kwartał 2025